Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

08.07.2024

Sporcumuz İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvasında Ülkemizi Temsil Edecek

Sporcumuz Özde Bulut, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda elde ettiği Türkiye İkinciliği ile "İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvası"nda ülkemizi ve Spor Kulübümüzü temsil edecek.

Sporcumuz İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvasında Ülkemizi Temsil Edecek

İTÜ GVO Spor Kulübü Badminton Takımı sporcularımızdan Özde Bulut, geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda elde ettiği Türkiye İkinciliği ile "İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvası"nda ülkemizi temsil edecek. 
 
Başarılı sporcumuz geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen 11 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda karışık çiftlerde Türkiye 2.'si olmuş ve gümüş madalya kazanmıştı. Sporcumuz Özde Bulut elde ettiği bu başarıyla 11-14 Temmuz tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek "İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvası"nda ülkemizi ve Spor Kulübümüzü temsil edecek.
 
Antrenörümüz Şefik Örkmez'in antrenör olarak eşlik edeceği sporcumuz Özde Bulut'a İstanbul Youth Open 2024 Badminton Turnuvasında başarılar diliyoruz.
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat