Haberler

05.08.2021

Paletli Yüzme Takımımız Üst Üste 9. Kez Türkiye Şampiyonu Oldu

Paletli Yüzme Takımımız Kulüpler Arası Büyükler Türkiye Şampiyonasından kazandıkları 22 madalya ile 9. kez üst üste Türkiye Şampiyonu oldular.

Paletli Yüzme Takımımız Üst Üste 9. Kez Türkiye Şampiyonu Oldu

İTÜ GVO Spor Kulübü Paletli Yüzme Takımımız, Kulüpler Arası Büyükler Türkiye Şampiyonasındaki üstün performansları ile  9 Altın, 5 Gümüş, 8 Bronz madalya ile toplamda, 22 madalya kazandılar. Sporcularımız elde ettikleri bu başarıyla 9. kez üst üste Türkiye Şampiyonu oldular.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından Kocaeli Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda, 29 Temmuz - 01 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Kulüpler Arası Büyükler Türkiye Şampiyonasında mücadele eden sporcularımız başarı geleneğini bozmadı.

Ülke genelinde 20 kulüp, 120 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda, 1500-800 ve 400 metre mesafelerinde ilk üç sıralamayı alarak tüm madalyaları toplayan sporcularımız, müsabaka genelinde 9 Altın, 5 Gümüş, 8 Bronz madalya ile toplamda, 22 madalya kazandılar.

 Tüm sporcularımızı ve bu başarılarda büyük emekleri olan antrenörlerimiz Alper Erkmen ile Eşref Ayvaz’ı tebrik ediyor, nice başarılar diliyoruz.

 

GURUR TABLOMUZ 

Pelin Karacık  1500m Suüstü 15.01.70 Türkiye 1.
800m Suüstü 07.44.54 Türkiye 2.
400m Suüstü 03.44.38 Türkiye 3.
Hazal İrem Ateş  1500m Suüstü 15.16.20 Türkiye 3.
800m Suüstü 07.54.04 Türkiye 3.
400m Suüstü 03.39.31 Türkiye 1.
200m Suüstü 01.40.79 Türkiye 1.
Beril Ülker  50m Susütü 00.19.30 Türkiye 1.
50m Çift Palet 00.23.77 Türkiye 1.
50m Dip 00.17.69 Türkiye 1.
100m Suüstü 00.42.50 Türkiye 1.
100m Çift Palet 00.53.19 Türkiye 2.
 Yağmur Temeroğlu  200m Çift Palet 01.58.98 Türkiye 3.
400m Çift Palet 04.09.08 Türkiye 3.
Nil Maden  1500m Suüstü 15.07.29 Türkiye 2.
400m Suüstü 03.43.92 Türkiye 2.
200m Suüstü 01.42.60 Türkiye 3.
Defne D.Kızılırmak  50m Dip 00.18.63 Türkiye 3.
50m Suüstü 00.19.78 Türkiye 3.
Ayşe Ceren Yeşilbaş  800m Suüstü 07.31.78 Türkiye 1.
Beril Ülker  4x200m Suüstü 06.47.59 Türkiye 1.
Hazal İrem Ateş
Pelin Karacık 
Nil Maden 
Beril Ülker  4x100m Suüstü 02.58.69 Türkiye 2.
Defne Deniz Kızılırmak 
İdil Zengin 
Ayşe Ceren Yeşilbaş 





Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat