Haberler

08.06.2021

Milli Yüzücümüz Rumeysa Sude Önal 2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları Vizesi İçin Mücadele Edecek

İTÜ GVO Spor Kulübümüzün başarılı yüzücüsü, milli sporcumuz Rumeysa Sude Önal ve antrenörümüz Begüm Özüekren Kasapoğlu, Tokyo Olimpiyatlarına vize alabilmek için 10-13 Haziran tarihlerindeki Olimpiyat Elemelerine katılacak.

Milli Yüzücümüz Rumeysa Sude Önal 2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları Vizesi İçin Mücadele Edecek

Spor Kulübümüzün başarılı sporcusu Rumeysa Sude Önal ve antrenörümüz Begüm Özüekren Kasapoğlu, İspanya'nın Barcelona kentinde organize edilecek "Olimpiyat Elemelerinde" ülkemizi ve İTÜ GVO'yu temsil edecekler.
 
2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları vizesi almak için İspanya'ya giden milli sporcumuz Rumeysa Sude Önal, eleme müsabakalarının, Düet programında partneri Defne Bakırcı ile performans sergileyecek. 
 
2021 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda yer alacak son ülkeler, 10-13 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek elemeler sonucunda netlik kazanacak.
 
Bugüne kadar elde ettiği sayısız başarı ile İTÜ GVO ailesini gururlandıran milli sporcumuz Rumeysa Sude Önal'a, partneri Defne Bakırcı ile yedek milli sporcu Maya Teser'e ve antrenörümüz Begüm Özüekren Kasapoğlu'na gönülden başarılar diliyoruz. 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat